hexa30

České autorské papírnictví

V naší knihařské dílně pro Vás vznikají ty nejkrásnější papírenské a textilní produkty s autorskou grafikou. Nejvíce nás naplňuje, pokud Vám můžeme skrze své výrobky předávat dál i radost, nadšení a inspiraci. Jednotlivé produkty nám procházejí pod rukama od návrhu až po konečné zpracování. Chceme svými výrobky inspirovat k akci ⟶ malujte, pište, skicujte, lepte, buďte prostě tvůrčí!  Více o naší knihařské dílně

 

 

Papír, který vypráví

Pro naše výrobky vybíráme dražší a kvalitnější papíry, které jsou jedinečné svými vlastnostmi. Takový papír je bez povrchové úpravy a bělení. Je přirozený, hrubší s příjemným barevným tonem. Je příjemný na dotek, lahodí oku a dokonce voní. Takový papír jsme si zamilovali.  Více o našich papírech

 

 

Přes 8 let zkušeností

Já, Veronika, jsem formaci založila v létě 2013 jako studentka grafického designu na FUD UJEP v Ústí nad Labem. Miluji experimentování, hledání těch správných tónů barev, ideálních kompozic, vzorů a na čem si dávám zvlášť záležet je výběru papíru. Jsem ta, kdo má na starosti kreativní část - grafiku, vymýšlení nových produktů a výrobu. Ze všeho nejvíc mě těší, když čtu milý mail od zákazníka. V tu chvíli vím, že to co děláme, děláme dobře.

Stejně to cítí i Lukáš, který si vzal na starosti ty méně zábavné stránky podnikání. Stará se o technické zázemí, stroje, logistiku a část výroby. Nejčastěji ho zastihnete u šicího stroje nebo řezačky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení